Startups Weekly: Drama „Techstars“. Drama AI. Drama visur.

0


Sveiki atvykę į „Startups Weekly“ – Haje savaitės santrauka apie viską, ko negalite praleisti iš startuolių pasaulio. Registruotis čia kad kiekvieną penktadienį gautumėte jį į savo pašto dėžutę.

Na, žmonės, atrodo, kad „Techstars“ drama ką tik įgavo naują siužeto posūkį. Generalinė direktorė Maëlle Gavet pasitraukia, palikdama vieną įkūrėjų Davidą Coheną sugrįžti ir išgelbėti dieną – ar bent jau pabandyti. Trijų su puse metų Gavet kadencija buvo ginčų kalneliai – nuo ​​darbuotojų išvykimo iki greitintuvo programų išjungimo greičiau, nei galima pasakyti „pasisukti“. Nepaisant to, kad 80 milijonų dolerių vertės sandoris su JPMorgan virto Titaniko lygio katastrofa ir 2023 m. prarado 7 milijonus dolerių, ji tvirtina, kad nekeis šios patirties į nieką. Kalbant apie Coheną? Jis džiaugiasi grįžimu į generalinio direktoriaus pareigas.

Įdomiausios savaitės pradžios istorijos

„Linktree“ ką tik pasiekė 50 milijonų vartotojų ir įrodo, kad visi ir jų močiutė dabar turi nuorodą biografijoje. Nuo kuklių 2,7 mln. 2019 m. iki šio astronominio skaičiaus – jie iš esmės yra populiarus vaikas mokykloje, su kuriuo nori sėdėti visi. „Linktree“ diegia socialinės komercijos funkcijas, kad kūrėjai galėtų savo puslapiuose apkabinti parduotuvių vitrinas ir uždirbti komisinius iš didelių prekių ženklų, tokių kaip „Adidas“ ir „Sephora“. Kai per šias nuorodas kas mėnesį parduodama daugiau nei 300 mln. USD, akivaizdu, kad jie nesimaišo.

 • Žmogus ieško namų: Humane, buvusių „Apple“ vadovų ir 700 USD vertės „Ai Pin“ kūrėjo, kurio niekas neprašė, kūrėjas, kaip pranešama, dabar ieško pirkėjo. Matyt, jis tikisi gauti nuo 750 milijonų iki 1 milijardo dolerių, jei kas nors norėtų į savo produktų portfelį įtraukti nešiojamą įtaisą, kuris iš esmės yra išmanusis telefonas, turintis įsipareigojimų.
 • Sonos apkabina tau galvą: Sonos pagaliau atsakė į jūsų maldas ir atsisakė „visų laikų labiausiai pageidaujamo produkto“. Ne, mokesčius moka ne garsiakalbis – tai Ace ausinės. Už vėsius 449 dolerius netrukus galėsite puikuotis šiomis už ausis prigludusiomis gražuolėmis.
 • Netrukus ateis į žiedinę sankryžą šalia jūsų: JK oficialiai pamojavo languota „automobilių be vairuotojo“ vėliava – tai, ką jie ten vadina savarankišku vairavimu. Kaip keista! Pagal Automatizuotų transporto priemonių įstatymą iki 2026 m. galite pasidalyti keliu su robotais automobiliais.
„Sonos“ ritmai, „Sonos Ace“ ausinių formos.
Vaizdo kreditai: Sonos

Savaitės tendencija: AI drama

Panašu, kad naujausias „OpenAI“ pokalbių robotas „Sky“ padarė geriausią įspūdį Scarlett Johansson ir buvo velniškai sugadintas! AI balsas per daug flirtavo su legendiniu ScarJo balsu. OpenAI prisiekia, kad nebandė iš naujo sukurti jos tvankius tonus iš „Jos“, tačiau internetas negalėjo nepastebėti šio keisto panašumo. Generalinis direktorius Samas Altmanas netgi tviteryje paskelbė „ją“, nes, na, kodėl gi to nepadarei? Dabar, kai Johanssonas susisiekė su advokatu greičiau, nei galite pasakyti „deepfake“, „OpenAI“ ištraukė „Sky“ balsą iš savo produkto, o teisinės machinacijos siautėja, kad surastų šios netvarkos sprendimą.

Tuo tarpu „OpenAI“ neatrodo labai kenkia. „ChatGPT“ programa mobiliesiems ką tik pasiekė didžiulį pelną išleidusi GPT-4o. Nors ir žadėjo nemokamą prieigą prie žiniatinklio, „OpenAI“ nusprendė paskatinti mobiliųjų įrenginių naudotojus įsigyti 19,99 USD mėnesinę prenumeratą, jei jie norėtų dalyvauti šiame veiksme. Siužeto posūkis: žmonės už tai moka daugiau nei užsiprenumeruoja „Netflix“. Vien per pirmąją savaitę grynosios pajamos išaugo 22 proc., kasdien siekdamos iki 900 000 USD, o nuo gegužės 13 iki 17 dienos iš viso sudarė 4,2 mln.

 • Nepyk ScarJo, aš, broli: Holivudo elitas dabar gali paslėpti savo skaitmeninius dubliukus CAA aukštųjų technologijų „theCAAvault“, tarsi tai būtų Fort Knox, skirtas AI klonams.
 • Baltiausios dešros šventė mieste: Nepaisant daugelio metų moterų ir spalvotų žmonių skundų dėl to, kad jie yra atstumti dirbtinio intelekto srityje, Meta, matyt, nusprendė, kad įvairovė yra pervertinta. Taigi, ji subūrė verslo brolių komandą, kuri vadovaus AI strategijai. Kietas, vėsus, kietas.
 • Važiuok į kelią, Džekai: Naujausios Expedia naujienos skamba kaip muilo operos scenarijus: CTO Rathi Murthy ir vyriausiasis viceprezidentas Sreenivas Rachamadugu buvo be ceremonijų nustumti į šaligatvį už tai, kad pažeidė paslaptingą įmonės politiką. Kelionių užsakymo gigantas, remdamasis konfidencialumu, negaili mamai apie sultingas detales. Likus kelioms dienoms iki staigaus pasitraukimo, Murthy tik reklamavo naujas AI funkcijas – kalbėk apie netinkamą laiką!
Bendras atmosferos vaizdas, kai 2014 m. rugsėjo 17 d. Niujorke pristatomos naujos „Citi“ ir „Expedia“ kelionių kredito kortelės
„Expedia“ pastebėjo staigius pokyčius, kai kai kurie vyresnieji darbuotojai buvo išsiųsti pakuoti.
Vaizdo kreditai: Mike'as Coppola / „Getty Images“, skirtas „Citi“.

Įdomiausi šios savaitės lėšų rinkimai

Labas! Naujausioje „Kiek pinigų galime išleisti dirbtiniam intelektui“ serijoje prancūzų startuolis „H“ ką tik gavo 220 mln. USD pradinį finansavimą. Taip, jūs perskaitėte teisingai – pradinis finansavimas. Su steigėjų komanda, kurioje dirba daugiau buvusių „Google DeepMind“ darbuotojų nei Silicio slėnio susitikime, H siekia pakeisti produktyvumą savo „pasienio veiksmų modeliais“. Vertimas: jie kuria robotus, kad atliktų savo darbą geriau nei mes galime. Priminkite man, kodėl aš sėdžiu čia ir rašau šį informacinį biuletenį tikraisiais pirštais? Kas tai yra, 1920-ieji?

 • Aparatūra yra ne tokia sudėtinga: Pamirškite tai, ką žinote apie techninės įrangos inžineriją, nes čia yra „Rollup“. Startuolis jau trejus metus slypėjo šešėlyje ir tyliai surinko 5,6 mln. dolerių iš tokių didelių vardų kaip Andreessen Horowitz ir Thiel Capital.
 • Daug sluoksnių: „QuickBooks“ gali būti apskaitos programinės įrangos tėvas, bet panašu, kad bloke yra naujas vaikas: sluoksnis. Šis startuolis, surinkęs 2,3 mln. USD, žada, kad apskaita mažoms ir vidutinėms įmonėms taps ne tokia skausminga, nes turi nuostabių įterptųjų funkcijų.
 • Mums nereikia vingiuotų kelių: Pamirškite miesto eisme įstrigusią robotaksią – naujausias pamišimas yra savarankiškai važiuojančios transporto priemonės, kurios juokiasi iš kelių žemėlapių. „Overland AI“ ir „Potential“ vadovauja šiai bekelės autonomijos revoliucijai, kurią remia rizikos kapitalo įmonės ir dėdės Samo gynybos departamentas.
Keturratis autonomiškai važiuoja bekelės aplinkoje
Wheeeeeeeeeeeeeee!
Vaizdo kreditai: Overland AI

Kitos nepraleidžiamos „TechCrunch“ istorijos…

Sveiki atvykę į darbo rinką 2023 m., kur užuot vartęs mėsainius, galite užprogramuoti robotą, kuris tai padarytų už jus. Brianas sudarė sąrašą 81 robotikos įmonės, kurios samdo greičiau nei galima pasakyti „dirbtinį intelektą“. Nuo humanoidų, kurie gali pavogti jūsų darbą (ar išsivirti kavos), iki bepiločių orlaivių, užtikrinančių, kad jūsų „Amazon“ paketai atkeliautų jums net nepaspustelėjus „užsisakyti“ – dar niekada nebuvo jaudinančio ar bauginančio laiko pasinerti į robotiką. Taigi pirmyn, pateikite paraišką dabar ir užsitikrinkite vietą drąsiame naujame mechaninių valdovų pasaulyje 🤖.

 • Mo pinigų, mo keleiviai?: Prisisekite, Minesota! „Uber“ ir „Lyft“ vairuotojai gauna atlyginimą dėl naujo valstijos susitarimo, tačiau jie nesijaučia pernelyg patogiai sėdėdami ant galinės sėdynės. Nuo 2025 m. vairuotojai uždirbs daugiau pinigų – dėl tarifų Uber niurzgėjo dėl didesnių išlaidų.
 • Soz, vaikeli, tau joks bankas: Paauglių fintech startuolis Copper Banking išgyvena sunkią savaitę. Jo bankininkystės ir debeto produktai yra pagaminti dėl „Synapse“ epinio susikaupimo. Tarpinės programinės įrangos tiekėjas sudužo ir įsiliejo į 11 skyrių, o paskui iškart buvo įtrauktas į 7 skyriaus likvidavimą.
 • Ar nebūsi mano draugas: Pasimatymų programėlė „Bumble“, kuri dabar jaučiasi kaip draugė dėl didesnio nuosmukio pagrindinėje rinkoje, nusprendė perbraukti tiesiai Ženevoje – bendruomenės kūrimo platformoje. Matyt, suprasdamas, kad „Netflix and chill“ ne visada reiškia partnerystę visą gyvenimą, „Bumble“ siekia išplėsti savo dėmesį nuo asmeninių ryšių iki grupinių apsikabinimų ir draugystės apyrankių.
 • VinFast siaubas: Tragiška posūkis, panašu, kad jis buvo išplėštas iš automobilinio siaubo filmo scenarijaus, Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija tiria balandžio mėnesio avariją, kai visureigis VinFast VF 8 nusprendė žaisti „apkabink ąžuolą“ Kalifornijoje. ugnine keturių asmenų šeimos mirtimi.
 • Nesijaudinkite, mes jau turime visą jūsų informaciją: Sveiki atvykę į skaitmeninį amžių, kur net jūsų registracija viešbutyje gali būti šnipinėjimo programų žvaigždė! Mažiausiai trys „Wyndham“ viešbučiai JAV buvo užklupti nusikaltę naudojant „pcTattletale“ – vartotojui skirtą šnipinėjimo programą, kuri slapta fotografuoja svečių ir klientų informacijos ekrano kopijas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -