Fedai į Waymo robotaxi tyrimą įtraukė dar devynis incidentus

0


Federalinės saugos reguliuotojai aptiko dar devynis incidentus, kurie kelia klausimų apie Waymo savarankiškai vairuojančių transporto priemonių, veikiančių Finikso ir San Fransiske, saugumą.

Nacionalinės greitkelių eismo saugumo administracijos defektų tyrimo biuras (ODI) anksčiau šį mėnesį pradėjo tyrimą dėl Waymo autonominės transporto priemonės programinės įrangos, gavęs 22 pranešimus apie netikėtus robotaksi veiksmus, dėl kurių įvyko avarijos ir galimai pažeidė eismo saugumo įstatymus. Tyrimas, pavadintas „preliminariais vertinimais“, tiria programinę įrangą ir jos gebėjimą išvengti susidūrimų su stacionariais objektais ir kaip ji aptinka ir reaguoja į „saugaus eismo valdymo įrenginius“, pavyzdžiui, kūgius.

Agentūra penktadienį pranešė, kad nuo tyrimo pradžios pridėjo dar devynis incidentus. Waymo nepavyko susisiekti su komentarais; „TechCrunch“ atnaujins straipsnį, jei atsakys „Alphabet“ priklausanti įmonė.

Waymo pranešė apie kai kuriuos iš šių incidentų. Kitus reguliuotojai aptiko paskelbę viešus įrašus socialinėje žiniasklaidoje ir forumuose, tokiuose kaip „Reddit“, „YouTube“ ir X. Kiti devyni incidentai apima pranešimus apie „Waymo“ robotaksi susidūrimą su vartais, komunalinių paslaugų stulpais ir stovinčiomis transporto priemonėmis, važiuojant ne ta eismo juosta, kai šalia atvažiuoja eismas. ir į statybų zonas.

ODI teigė esanti susirūpinusi, kad robotaksis „pasirodydamas toks netikėtas vairavimo elgesys gali padidinti avarijos, turto sugadinimo ir sužalojimų riziką“. Agentūra teigė, kad nors jai nėra žinoma apie sužalojimus per šiuos incidentus, keli susidūrimai su matomais objektais, kurių „turėtų vengti kompetentingas vairuotojas“. Agentūra taip pat išreiškė susirūpinimą, kad kai kurie iš jų įvyko šalia pėsčiųjų.

NHTSA suteikė Waymo terminą iki birželio 11 d. atsakyti į daugybę klausimų, susijusių su tyrimu.

NHTSA sustiprino automatinio vairavimo technologijų tyrimus. Anksčiau šį mėnesį agentūra pradėjo tyrimą dėl autonominių transporto priemonių, kurias valdo „Amazon“ remiamas „Zoox“. Tyrimas buvo pradėtas gavus du pranešimus apie bendrovės autonominius „Toyota Highlanders“ automobilius, kurie motociklais stoja į galą po to, kai visureigiai netikėtai suveikė stabdžius.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -