„Paytm“ skaičiuoja reguliavimo priemonių mažinimo išlaidas, nes didėja nuostoliai

0


„One 97 Communications“, pagrindinė Indijos skaitmeninių mokėjimų platformos „Paytm“ patronuojanti įmonė, pranešė, kad per ketvirtį, pasibaigusį kovo mėnesį, konsoliduotas grynasis nuostolis padidėjo iki 66,1 mln. USD, palyginti su 20,11 mln. reguliavimo suvaržymas.

Per visus 2024 finansinius metus „Paytm“ konsoliduotas grynasis nuostolis sudarė 170 mln. USD, palyginti su 213 mln. USD 23 finansiniais metais. Įmonės, kurios pagrindinė būstinė yra „Noida“, pajamos iš veiklos išaugo 25% per metus iki 1,19 mlrd.

Jos konsoliduotos pajamos iš veiklos per sausio-kovo ketvirtį sumažėjo iki 272,3 mln.

Didelis smūgis „Paytm“ per ketvirtį buvo 27,2 mln. USD nuostolis dėl investicijų į asocijuotą įmonę „Paytm Payments Bank Ltd“ (PPBL) vertės sumažėjimo. Tai buvo padaryta po to, kai Indijos rezervų bankas sausio mėn. nustatė PPBL operacijų apribojimus, leidžiančius atsiimti tik esamus klientų likučius. Vėliau Paytm nutraukė savo pagrindinę verslo veiklą su PPBL ir visiškai sumažino savo investicijų vertę.

Kovo 31-osios pabaigoje banke dar buvo apie 513,8 mln.

Dar reikia sekti.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -