Naujasis „Kia EV3“ turės dirbtinio intelekto asistentą su „ChatGPT“ DNR

0


Ketvirtadienį pristatytas naujas visiškai elektrinis kompaktiškas visureigis „Kia EV3“ rodo augantį pasaulio automobilių gamintojų apetitą į savo transporto priemones įtraukti generatyvųjį AI.

Automobilių gamintojas teigė, kad „Kia EV3“ turės naują balso asistentą, sukurtą iš „ChatGPT“, tekstą generuojančio AI pokalbių roboto, kurį sukūrė „OpenAI“. „Kia EV3“ ir jo dirbtinio intelekto asistentas pirmą kartą bus parduodami Korėjoje 2024 m. liepos mėn., o Europoje – antroje metų pusėje. „Kia“ tikisi išplėsti „Kia EV3“ pardavimą kituose regionuose po pristatymo Europoje. „Kia EV3“ galiausiai atkeliaus į JAV, nors automobilių gamintojas nenurodė datos.

Tačiau tai nėra grynas OpenAI reikalas. Kia taip pat prisidėjo prie balso asistento kūrimo.

Pablo Martinezas, „Kia“ klientų patirties dizaino vadovas, paaiškino, kad nors didelės kalbos modelis (LLM), esantis už AI asistento, yra „ChatGPT“ iš „OpenAI“, jį „labai modifikavo“ ir pritaikė automobilių gamintojas. Šie pakeitimai buvo padaryti, kad klientai galėtų planuoti keliones, valdyti transporto priemonę ir rasti pramogų, įskaitant muziką ar žaidimus, visa tai naudojant naująjį „Kia“ asistentą, sakė Martinezas per žiniasklaidos instruktažą prieš paskelbimą.

Kia EV3 salonas
Vaizdo kreditai: Kia

Balso asistentai transporto priemonėse nėra naujiena. Tačiau vairuotojų patirtis svyruoja nuo nenaudingos iki omg-kodėl-rėkiu ant savo automobilio. Automobilių gamintojai, tokie kaip BMW, Kia, Mercedes-Benz ir Volkswagen, teigė, kad generuojantis dirbtinis intelektas padidins balso padėjėjų galimybes ir suteiks jiems galimybę bendrauti su vairuotojais ir keleiviais natūraliu pokalbio būdu.

Pokalbiai apie generatyvaus dirbtinio intelekto taikymą transporto priemonėms išaugo praėjusiais metais, kai ši tema ir startuolis OpenAI pateko į ažiotažą. 2023 m. birželį „Mercedes-Benz“ į savo MBUX informacijos ir pramogų sistemą pridėjo pokalbio AI-bot. Iki sausio automobilių gamintojai BMW ir Volkswagen pristatė technologiją CES technologijų parodoje Las Vegase.

Vadinamasis Kia Assistant pirmą kartą debiutavo balandžio mėnesį Kia K4 – naujajame dujomis varomame kompaktiškame sedane, kuris rinkoje pasirodys šią vasarą. „Kia EV3“ yra pirmoji visiškai elektrinė transporto priemonė bendrovės portfelyje, turinti naują dirbtinio intelekto asistentą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -