Modi vadovaujamos koalicijos pergalė rinkimuose rodo politikos tęstinumą Indijoje, bet ir išlaidų mažinimą

0


Nacionalinis demokratinis aljansas (NDA) laimėjo 2024 m. Indijos visuotinius rinkimus, tačiau su mažesne balsų dauguma, palyginti su 2019 m. Remiantis Goldman Sachs, JP Morgan, CLSA, UBS, Bernstein ir Citi atlikta analize po rinkimų, šis mažesnis mandatas gali pastūmėti vyriausybę, žinomą dėl to, kad Indiją pavertė pasauline gamybos jėgaine ir investuoja į sektorius, kad sumažintų šalies priklausomybę nuo Vakarų šalių, trečią kadenciją laikytis populistinės pozicijos, pirmenybę teikiant mažesnes pajamas gaunančių segmentų poreikiams ir kaimo plėtrai.

Tikėtina NDA pergalė rodo verslo ir pradedančiųjų įmonių politikos tęstinumą, nuolat investuojant į infrastruktūrą, skaitmeninimą ir gamybą. Tačiau mažesnė marža gali paskatinti perskirstyti išteklius kaimo ir gerovės iniciatyvoms, o tai gali turėti įtakos kai kuriems kapitalo išlaidų planams, perspėjo finansų maklerio įmonės. (Antradienį iš gamybos milžinės „Adani Group“ buvo nuvalyta apie 45 mlrd. USD vertės.)

Tikėtina, kad tvirta valdančiosios partijos pozicija skaitmeninio suvereniteto atžvilgiu ir jos pastarieji susidūrimai su Big Tech taip pat išliks. Per pastaruosius penkerius metus Narendra Modi vyriausybė įgyvendino arba pasiūlė daugybę įstatymų, įskaitant pastangas reguliuoti interneto programas, srautinio perdavimo paslaugas peržiūrėti, ar turinys nepadorus, ir WhatsApp padavė į teismą dėl reikalavimo, kad programa Meta nutrauktų šifravimą. gąsdino dideles technologijų įmones.

Naujasis Delis įrodinėjo, kad savo pasiūlymais siekia apsaugoti savo piliečių interesus.

Tikėtina kitos NDA vyriausybės darbotvarkė. Vaizdas ir projekcija: Citi

Indija, JAV sąjungininkė, taip pat vis dažniau bando sukurti technologijų paketą, kuris konkuruotų su daugeliu populiarių ir dažniausiai amerikietiškų pasiūlymų. Pavyzdžiui, „Rupay“ yra Indijos bandymas konkuruoti su kortelių tinklais „Visa“ ir „Mastercard“, o Indijos bankų sukurta sąveiki ir realiu laiku mokėjimų sistema UPI jau tapo visur Indijoje, apdorodama daugiau operacijų nei visi kortelių tinklai kartu paėmus.

Indija pastaraisiais metais taip pat greitai tapo pasauliniu gamybos centru, pritraukdama įmones, įskaitant „Apple“, „Samsung“ ir „Google“, su pelningomis paskatomis perkelti daugiau surinkimo poreikių į Indiją. „Goldman Sachs“ ir „Citi“ teigė, kad tikėtina, kad Indija ir toliau sutelks dėmesį į gamybą, tačiau jos fiskalinis paskirstymas gali būti mažesnis nei tikėtasi.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -