„Lucid“ padidina pardavimus, „Fisker“ sudaro sandorį, o „Uber“ atgaivina seną kovą

0


Sveiki sugrįžę į „TechCrunch“ mobilumas — jūsų centrinis centras naujienoms ir įžvalgoms apie transporto ateitį. Prisiregistruokite čia nemokamai – tiesiog spustelėkite „TechCrunch Mobility“!

Ar pasiilgote mūsų praėjusią savaitę? Net ir esant gana ramiai savaitei dėl liepos 4 d. švenčiamos šventės, įvyko keletas reikšmingų įvykių. Nieko nuostabai, Fisker vis dar yra naujienų cikle, nes įmonei vyksta bankroto procedūros. Po paskelbimo atsirado keletas įdomių faktų Rivian-Volkswagen grupė partnerystė ir Uber Panašu, kad netyčia vėl įžiebė diskusiją apie vairuotojų pirštų atspaudų ėmimą Kalifornijoje.

Be to, daug daugiau paleisties srityje. O kaip aš galėjau pamiršti? Aš apklausiau Jonas McNeillasvienas iš įkūrėjų ir partnerių DVx įmonės. Skaitytojai čia gali būti geriau susipažinę su Jonu, kai jis buvo Tesla prezidentas, Lyft COO arba neseniai GM (ir Cruise) valdybos narys. Klausykitės šio „Equity“ podcast'o epizodo ir išgirskite, kaip Jonas ir aš aptariame, kaip Elono Musko atlyginimų paketas paveikė steigėjus, kai prasminga taupyti grynuosius pinigus ir daug kapitalo, ir apie unikalų jo įmonės požiūrį į investavimą, vengiantį tradicinio valdymo mokesčio. struktūra.

Negirdėjote pakankamai iš manęs? Kitas mano podcast'as, Autonocast, išleido naują seriją, kuri, manau, jums patiks. „Autonocast“ įgula šnekučiavosi Tedas Ryanas„Ford“ archyvų ir paveldo prekės ženklo vadovas, apie degalų tiekimo istoriją, kaip „Coca-Cola“ tinka plečiant degalines ir ką tai reiškia elektromobilių įkrovimui.

Eime gooooo.

Mažas paukštelis

mirksėjęs katinas paukštis žalias
Vaizdo kreditai: Bryce'as Durbinas

Po to mus pasiekė mažas paukštelis Volkswagen grupė ir Rivianas paskelbė apie savo 5 mlrd. Jei prisimenate, abi bendrovės bendrai planavo įkurti bendrą įmonę, kuri panaudotų „Rivian“ programinės įrangos kūrimo ir elektros architektūros žinias bei VW gilias kišenes ir gamybos meistriškumą.

Tačiau paaiškėja, kad VW grupė jau keletą mėnesių naudojasi Rivian programinės įrangos talentu. Mažas paukštelis mums papasakojo, kad nemažai „Rivian“ darbuotojų perėjo į „VW Group“ programinės įrangos skyrių Kariad. „LinkedIn“ duomenų apžvalga patvirtino patarimą. Per pastaruosius kelis mėnesius „Cariad“ pasamdė mažiausiai 23 geriausius startuolio darbuotojus. Tai lašas „Cariad“ daugiau nei 6000 darbuotojų. Tačiau turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad visi šie samdomi darbuotojai buvo Cariad Silicio slėnio forposte Mauntin Vju, vadinamame SDV Hub – akronimas, nurodantis vadinamąją programinės įrangos apibrėžtą transporto priemonę, kurios siekia kiekvienas automobilių gamintojas. SDV šakotuvas yra nulis „Cariad“ naujos kartos programinės įrangos architektūrai, žinomai kaip „programinė įranga 2.0“.

„Rivian“ pasamdė „Cariad“ vyriausiąjį programinės įrangos pareigūną, vyriausiąjį produktų saugos pareigūną, du jos viceprezidentus ir du pagrindinius inžinierius. Beveik visi kiti samdomi darbuotojai buvo iš vyresniųjų programinės įrangos pareigų Rivian, daugelis jų buvo šiais metais.

Turite mums patarimo? El. paštu Kirsten Korosec adresu kirsten.korosec@techcrunch.com, Sean O'Kane adresu sean.okane@techcrunch.com arba Rebecca Bellan adresu rebecca.bellan@techcrunch.com. Arba peržiūrėkite šias instrukcijas, kad sužinotumėte, kaip susisiekti su mumis naudojant šifruotas pranešimų siuntimo programas arba SecureDrop.

Pasiūlymai!

pinigų stotis
Vaizdo kreditai: Bryce'as Durbinas

Šį kartą tik daugybė įdomių pasiūlymų. Štai kas atkreipė mano dėmesį.

AltrovePrancūzų startuolis, naudodamas dirbtinio intelekto modelius ir laboratorijų automatizavimą, kad sukurtų naujas alternatyvas retiesiems žemių metalams, surinko 3,7 mln. EUR (apie 4 mln. USD).

Cartken, autonominių transporto priemonių technologijų startuolis, žinomas dėl šaligatvių pristatymo robotų, iš viso surinko 22,5 mln. USD ir 10 mln. USD paskutiniame finansavimo etape, kuriam vadovavo 468 Capital. Taip pat dalyvavo „Incubate Fund“, giliųjų technologijų ir AI fondai „LDV Partners“ ir „Vela Partners“, taip pat strateginiai fondai iš „Magna International“, „Mitsubishi Electric“, „Shell Ventures“ ir „Volex“.

PhyronŠvedijos AI vaizdo įrašų startuolis surinko 10 mln. EUR (10,8 mln. USD) B serijos ture, kuriam vadovavo Round2 Capital. Taip pat dalyvavo automobilių mažmeninės prekybos milžinas Peteris Vardy – investicija, kuri yra prasminga, turint omenyje, kad „Phyron“ sukūrė programinę įrangą, kuri automatizuoja produktų vaizdo įrašų kūrimą automobilių prekiautojams.

Lasso, internetinė automobilių kainų siūlymo platforma, anksčiau vadinta „Revv“, surinko 9,8 mln. USD ankstyvojo etapo finansavimo, padalinto į tris dalis. Pagrindiniai investuotojai buvo „Crosslink Capital“ ir „Manresa Ventures“. Taip pat dalyvavo „Contour Venture Partners“, „Liquid2 Ventures“, „Ritual Capital“, „Correlation Ventures“ ir kitos įmonės.

Toyota investavo neskelbiamą sumą į elektromobilių įkrovimo tinklą IONNA – bendrą įmonę, kurią įkūrė vis daugiau automobilių gamintojų, įskaitant BMW, GM, Stellantis, Hyundai ir Kia.

ZedifyJK veikiantis krovininių dviračių pristatymo tinklas surinko 4 mln. svarų sterlingų (5,1 mln. USD) finansavimą, remiant „Barclays Sustainable Impact Capital“, „Mercia Ventures“, „Midlands Engine Investment Fund“ (MEIF) ir „Green Angel Syndicate“.

Įspūdingi skaitiniai ir kitos smulkmenos

ADAS

Business Insider atskleidė įdomią detalę Tesla ir žmonių „duomenų anotatorių“ komanda, kuri deda pastangas pagerinti visiško savarankiško vairavimo (FSD) programinės įrangos veikimą. Tie komentatoriai sutelkia savo pastangas į dvi aukšto lygio vairuotojų kategorijas: „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas ir pasirinktas „VIP“ tvarkyklių rinkinys.

Autonominės transporto priemonės

Aptarnaukite robotus, šaligatvių pristatymo robotas, kuriuo dabar prekiaujama viešai, išplėtė savo aptarnavimo sritį Los Andžele ir įtraukė Korėjos kvartalą. Priminimas: bendrovė pranešė, kad 2025 m. planuoja įdiegti 2000 robotų. Tai artėja!

A Waymo Įvažiavus į ne tą eismo juostą, „robotaxi“ sustabdė Finikso policija. Incidentas įvyko praėjusį mėnesį, tačiau sulaukė naujo dėmesio po to, kai viešai buvo paskelbta policijos pareigūno kūno kameros filmuota medžiaga.

Elektromobiliai, įkrovimas ir akumuliatoriai

Fisker Inc bankroto procedūros tęsiasi ir įdomių smulkmenų netrūksta. Panašu, kad startuolis rado norintį pirkėją likusiems visiškai elektriniams vandenyno visureigiams. Pagal siūlomą sandorį, Amerikos nuoma pirktų 3231 vandenyno visureigį už 46,25 mln. Kaip pažymėjo vyresnysis reporteris Seanas O'Kane'as, tai kainuoja apie 14 000 USD už vieną transporto priemonę – staigus kritimas nuo maždaug 70 000 USD pradinės kainos, kai kai kurių iš jų buvo liepta.

Tada buvo šis mažas grynuolis, kuris, prisipažinsiu, pakėlė antakį ir privertė mane paklausti: „Kas užtruko taip ilgai? Bendrasteigėjai Henrikas Fiskeris ir jo žmona, Geeta Gupta-Fiskersumažina savo atlyginimus iki 1 USD, kad būtų finansuojamos žlugusios EV startuolio bankroto procedūros.

Taip pat būtinai peržiūrėkite mūsų patogų ir išsamų Fisker rudens laiko juostą.

„Lucid Motors“. antrąjį 2024 m. ketvirtį pristatė 2 394 elektromobilius – tai naujas įmonės rekordas ir teigiamas ženklas, kai ji stengiasi išsikovoti dalį elektromobilių rinkos.

Tesla pateko į Kinijos vyriausybės pirkimų sąrašą. Tai reiškia, kad Kinijos vyriausybės darbuotojai galės įsigyti „Tesla“ modelį Y oficialiam naudojimui.

Skrydžio ateitis

Joby Aviation, startuolis, kuriantis komercinį elektrinį oro taksi, savo ambicijas papildo nauju sluoksniu: vandeniliu varomas tarpmiestinis skrydis. Tuo tarpu…

Universalus vandenilis„Seattle Times“ pranešė, kad startuolis, sėkmingai užbaigęs iš dalies vandeniliu varomą skrydį 2023 m. kovo mėn. ir surinkęs maždaug 100 mln.

Programinė įranga, programos ir automobilio technologijos

Google žemėlapiai išleido daugybę atnaujinimų, įskaitant spidometrą ir greičio apribojimus „iOS“ ir „CarPlay“.

Šios savaitės ratai

Kas yra „Šios savaitės ratai“? Tai galimybė sužinoti apie skirtingus mūsų bandomus transporto produktus, nesvarbu, ar tai elektrinis ar hibridinis automobilis, e-dviratis ar net važiavimas autonomine transporto priemone. Artimiausiomis savaitėmis pasidalinsime savo nuomone apie „Lectric One“. elektroninis dviratis, Fiat 500e, 2024 m. Nissan Ariya Empower+ir dar.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -