„Harlem Capital“ kaupia 150 mln

0


Remiantis SEC pateiktais dokumentais, Harlem Capital renka 150 milijonų dolerių fondą.

Jei šis naujas fondas, trečiasis įmonės, būtų surinktas, būtų didžiausias iki šiol. 2021 m. „Harlem Capital“ surinko 134 mln. USD viršijimą, daug daugiau nei 40 mln. USD, kuriuos 2019 m.

Įmonė buvo įkurta 2015 m., siekiant paremti įvairius steigėjus. Antrasis fondas buvo sutelktas į visų sektorių įmones, gaminančias pradinę veiklą, tačiau ypatingą dėmesį skirdamas vartotojų ir įmonių technologijoms. „Pitchbook“ duomenimis, šiuo metu įmonė valdo 174 mln. Investicijos apima Propense.ai, fintech Poolit ir elektroninės prekybos platformą Gander.

Harlem Capital ne iš karto atsakė į mūsų prašymą pakomentuoti.

„Harlem Capital“ taip pat sutelkė dėmesį į pritraukimus iš įvairių ribotos atsakomybės partnerių savo antrajam fondui, todėl galima drąsiai manyti, kad misija tęsis, nes įmonė išliks ištikima savo misijai remti naujos kartos įvairių steigėjų.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad „Harlem Capital“ permokėtas fondas 2 atsirado po „Black Lives Matter“ įkarščių, kai pramonė paskelbė esanti įsipareigojusi remti istoriškai marginalizuotas grupes ir užtvindė pinigus į šias bendruomenes. Trečiasis „Harlem Capital“ fondas siekia pritraukti pinigų labai skirtingoje aplinkoje, kur įvairiose Amerikos pramonės šakose įsišaknijo atsakas į įvairovę ir įtrauktį.

Sėkmingas šio 150 milijonų dolerių fondo surinkimas bus ne tik Harlem Capital ir jos įkūrėjų sėkmės įrodymas, bet ir pramonės apetito vis dar tikėjimo talentingomis, nepakankamai atstovaujamomis bendruomenėmis įrodymas.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -