„Apple“ generatyvus AI pasiūlymas gali neveikti su standartiniu „iPhone 15“.

0


Kitą savaitę vyksiančioje pasaulinėje kūrėjų konferencijoje „Apple“ ruošiasi įlipti į išbėgantį lokomotyvą, kuris yra generuojantis AI. Iki šiol ataskaitose buvo nurodyta partnerystė su „OpenAI“, kuri, be kita ko, padės papildyti „Siri“.

Nauji gandai, apie kuriuos pranešė „Bloomberg“, atskleidė naujienas, kurios turėtų būti pristatytos pirmadienį 10 val. PT. Pirmiausia yra pavadinimas: Apple Intelligence. Bendrovė aiškiai investavo į AI inicialų išlaikymą, kad galėtų susidurti su didžiojo kalbos modelio (LLM) piñata.

Panašu, kad pavadinimas taikomas platesnei kategorijai, kuri galėtų apimti tą OpenAI partnerystę ir susijusį pokalbių robotą. „Apple Intelligence“ bus prieinama kaip pasirenkama beta versija, panaši į kūrėjams skirtus operacinės sistemos atnaujinimus, kuriuos bendrovė išleidžia po WWDC. Sistema turėtų būti pristatyta būsimose „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ versijose.

Remiantis ataskaita, ribotas skaičius senesnių įrenginių taip pat galės paleisti sistemą, įskaitant iPad ir Mac kompiuterius su M1 ar naujesne mikroschema ir iPhone 15 Pro. Tai reiškia, kad standartinis „iPhone 15“ gali būti paliktas šaltyje.

„Apple Intelligence“ iš pradžių bus sutelktas į esamų programų stiprinimą. Tai apima tokius dalykus kaip „Safari“ puslapių santraukos ir pranešimų santraukos. Kaip buvo pranešta anksčiau, 2024 m. „Siri“ sužibės ir galės pasiekti daugiau dalykų, pvz., nuotraukų redagavimą balsu. Panašu, kad „Apple“ didžiulis pastangas į dirbtinį intelektą yra susijęs ne tik su „flash“, o su operacinės sistemos intuityvumu ir patogesniu vartotojui.

Nepaisant pateiktų aparatinės įrangos apribojimų, sistema neveikia tik įrenginyje, o maišo vietinius ir debesies pagrindu veikiančius procesus, atsižvelgiant į atliekamos užduoties sudėtingumą.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -