Tik auksas ir deimantai – Kauno senamiestyje duris atvėrė prabangių juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ (foto)

0


Kauno senamiestyje, adresu Šv. Gertrūdos g. 51A, duris atvėrė naujas prabangių juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“. Tai jau antroji Lietuvoje kuriamų gaminių parduotuvė mieste, kurioje lankytojų lauks tik prabangiausio segmento kolekcijos – viskas iš aukso ir deimantų.

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Vertinami už kokybę ir aptarnavimą

„Tai – juvelyrikos profesionalai. Komunikabilumas, atsakingumas, įsiklausimas į klientą mane sužavėjo. Daug kalbėjome, derinome detales. Kai žiedai jau mūsų rankose, mes drąsiai galime pasakyti jie – TOBULI! Darbas atliktas nepriekaištingai. Didžiausios ir nuoširdiausios rekomendacijos! Mes būsime nuolatiniai klientai“, – sako už aptarnavimą ir profesionalumą „Auksinė svajonė“ komandą vertinantys klientai.

„Auksinės svajonės“ istorija prasidėjo dar 90-ųjų pradžioje. Tuo metu pirmtakę atvėrė šiandieninio vadovo Airido tėtis. Ji tapo viena didžiausių Lietuvos didmeninės ir mažmeninės prekybos bei deimantų tiekimo bendrovių. Daug metų veikusios sėkmingai, 2008-ųjų metų įmonės veikla sustojo, o po kelerių metų, dabar palaikomas tėčio, veiklą nauju sėkmingai atnaujino vadovas Airidas.

„Pagrindinis įvertinimas mums – nuolat iš lūpų į lūpas keliaujančių rekomendacijų pagalba augantis klientų ratas. Sulaukiame ne tik vis sugrįžtančių esamų pirkėjų, bet ir pagal jų rekomendacijas apsilankančių draugų, šeimos narių, kolegų. Puelėjame šiltus, betarpiškus santykius, džiaugiamės grįžtamuoju klientų ryšiu. Nuolat tiesiogiai bendraudami labai aiškiai matome klientų poreikius, dėl šios priežasties nusprendėme atverti antro Kaune ir trečiojo Lietuvoje salono duris“, – sako „Auksinė svajonė“ vadovas Airidas.

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.
Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Kuria patys – Kaune

Šv. Gertrūdos standarto stilingo salono asortimente – tik prabangios naujausios kolekcijos iš aukso ir deimantų. Visi gaminiai kuriami Lietuvoje, Kaune, „Auksinė svajonė“ juvelyrų komanda. Tarp daugelio įmonių išskirtinumų ir tai, jog deimantus ir kitas žaliavas salonų komanda į Lietuvą tiekia tiesiogiai – be tarpininkų. Tai užtikrina aukščiausią žaidimų kokybę.

„Deimantus vežame iš pirmųjų rankų, kartu užsiimame ir didmenine jų prekyba – kitiems juvelyrams bei juvelyrinių dirbinių salonams. Mūsų gamyboje itin daug rankų darbo. Turime nori juvelyrų komanda, kuri čia Kaune, „Girstupyje“ priklauso mūsų padalinyje gamina visus pirkėjus siūlomus gaminius“, – sako „Auksinė svajonė“ vadovas.

Bendraudami tiesiogiai su klientu ir patys užsiimdami gamyba be tarpininkų, įmonės komanda gali pasigirti asortimento aktualumu. Visos naujausios auskarų, žiedų, apyrankių, grandinėlių ir kitų žaidimų kolekcijos gimsta tik iš klientų poreikių.

„Ypatingai dėmesio skiriama individualių dirbinių, ypač – vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų, gamybai. Žiedus galima išsirinkti pagal kataloge esantį modelį arba pagal klientų individualų eskizą. Tiesa, net jei pirkėjas ir nežino, ko tiksliai norėtų, užsukęs mūsų saloną gaus aktualių rekomendacijų sprendimą, padėsiančių priimti galutinį sprendimą“, – teigia juvelyrikos salonų atstovas.

Juvelyrinių dirbinių salonas „Auksinė svajonė“ / Organizatorių nuotr.

Konkurencigos kainos

Gamindami dirbinius patys, „Auksinė svajonė“ komanda gali pasiūlyti ir rinkoje konkurencingas kainas. Esant poreikiui, „Girstupyje“ esančiame salone naudojamas ir visų juvelyrinių dirbinių remontas.

Naująjį „Auksinė svajonė“ saloną jau galite prisijungti Kauno senamiestyje, adresu Šv. Gertrūdos g. 51A. Taip pat įmonės padalinį galima rasti ir adresu Kovo 11-osios g. 22 arba Vilniuje – A. Goštauto g. 8.

Apsipirkti bei susipažinti su asortimentu internetu įmonės komanda kviečia apsilankius svetainėje https://auksinesvajone.lt/.

Daugiau informacijos ir naujienų – „Auksinė svajonė“ profilyje „Facebook“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -