su pasaulinėmis žvaigždėmis šėlo dešimttūkstantinė minia – Kas vyksta Kaune

0


Penktadienį į „Žalgirio areną“ rinkosi tie, kurie 90-aisiais judėdavo pagal „La Bouche“, „Snap!“, Haddaway ir DJ Sash! malonu. Jų hitais tapę kūriniai išjudindavo net labiausiai nedainuojančius ir nešokančius, o dainų žodžius dažnas mokėjo mintinai. Renginių organizatoriai „Legends Concerts Europe“ surengė didžiausią 90-ųjų diskoteką Baltijos šalyse. Kai iš minėtųjų žvaigždžių prikviesti į Lietuvą ir koncertuoti vienoje scenoje, pasak rengėjų, pavyko tik po dviejų metų derybų!

Organizatoriai teigia, jog diskotekoje nekilnojamojo10 žmonių. Pirma kartą Lietuvoje vykęs „90's Disco Fest“ renginys tiesiog „pasprogdino“ „Žalgirio“ areną.

Atlikėjai mielai bendravo su publika, o žiūrovų rankos kilo į viršų viso koncerto metu. Kiekvienas atlikėjo žodis buvo palydymas garsiausiais plojimais ir ovacijomis. Organizatoriai teigia, kad visi atlikėjai liko sužavėti Lietuvos publika ir dėkoja už didžiulę įtaką, kurią jautė pasirodant scenoje. Nuo scenos jie kartojo išmoktą lietuvišką žodį „ačiū“ ir džiaugėsi svetingu sutikimu.

Įdomu ir tai, kad koncerto metu buvo paskelbta, kad „90 Disco Fest“ taps kasmetiniu renginiu Lietuvoje ir net paskelbta nauja renginio data. Tada jau rudenį „Žalgirio“ arena vėl įvyks didžiausia diskoteka Baltijos šalyse su kitomis geriausiomis to meto grupėmis.

90's Disco Fest „Žalgirio“ arenoje / Organizatorių nuotr.

Viena pagrindinių vakaro žvaigždžių – Haddaway

„What is Love?“, – ko gero nėra pasaulyje šalyje, kurioje nekambėjo ši kultinė, unikalus balso savininkas Nestor Alexander Haddaway arba tiesiog „Haddaway“ daina. Audringų reakcijų ji gavo ir Kauno arenoje.

Trininade gimęs, o vėliau į Vokietiją persikėlęs gyventi Haddaway, neatsitiktinai buvo vadinamas Europos šokių muzikos karaliumi. Amerikietiškojo futbolo komandoje „Kelno Krokodilai“ žaisdamas, laisvai parinkęs kūręs bei kildavinėjęs Haddaway net nusprendė galvoti, kad pasaulyje bus parduota daugiau nei 30 milijonų jo muzikos albumų. 1993 metais jo debiutinis singlas „What is Love?“ užkariavo beveik visą Europą, Aziją, Pietų ir Šiaurės Ameriką.

„Haddaway“ leido super hitą po super hito („Life“, „I Miss You“, „Rock My Heart“, „Catch I Fire“) ir per metus surengdavo net po 100 koncertų. Atlikėjas geriausias savo dainas „Žalgirio“ publikai ir Kaune surengė nepamirštamą šou.

Dar vienas Vokietijos grandas – grupė „La Bouche“

Vokietijos šokių muzikos grupė „La Bouche“ – itin garsaus vokiečių prodiuserio Frank Farian projektas.

Sunku rasti žmogų, kuris nežino šios grupės iki dainų. „La Bouche“ dainos „Be My Lover“, „Sweat Dreams“, „I Love to Love“, „Tonight is the Night“ skamba įvairiuose planetos kampeliuose.

Na, o 2023 metais jie savo dainą „Be My Lover“ perkūrė ir išleido naują jos dalį su tokiais grandais kaip David Guetta ir Hypaton. Dabar ši daina skamba žymiausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Tretieji pasirodo grupė „Snap!“

Vokietijos grupė „Snap!“ – vienas sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais – „Marry Had a Little Boy“, „Terminate“, „Do You See the Light“ ir, žinoma, net 8 milijonų tiražų parduotu singlu – „ Rhythm Is A Dancer“, kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėse.

Dabar grupės dainas miksuoja geriausi pasaulio didžėjai.

Šokius užbaigė DJ Sash!

Koncerto metu susirinkusieji išvydo ir atlikėją DJ Sash! Tai – daugiau nei metų populiarumo viršūnėje esantis, 17 milijonų albumų kopijų pardavęs ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų pelnęs didžėjus. Jis tituluojamas geriausiu 90-ujų didžėjumi Europoje.

Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjai scenoje su visais dalinosi ir kitais savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir kt.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -