pralaimėjimas skaudus, bet reikės pakilti į viršų – Kas vyksta Kaune

0


Šarūnas Jasikevičius po prato Eurolygos pusfinalio mačo prieš Atėnų „Panathinaikos“ jam sakė, kad šis pralaimėjimas yra tragedija, atskleidė nesėkmės priežastis, tačiau kartu džiaugėsi savo žaidėjo ir įvertinimo pavėlintos dvikovos faktorių.

Šaro treniruojami „Fenerbahce“ auklėtiniai 57:73 po dviejų nesėkmingų atkarpų mačo pradžioje ir pabaigoje krito prieš Atėnų „Panathinaikos“.

„Fenerbahce“ sekmadienį nuo 17:00 val. vietos laiku (18:00 val. Lietuvos) laiku kausis mažajame finale, kur susitiks su Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiakos“ poros pralaimėtoja.

„Sveikinimai Erginui (Atamanui) ir Atėnų „Panathinaikos“. Jie labiau buvo savimi nei mes. Didžiulė pagarba jiems. Kai šis sezonas Eurolygoje yra baigtas, pagarba ir didelis ačiū mano žaidėjams. Jie ištraukė rungtynes ​​situacijose, kurioje, atrodo, nebuvo galima padaryti.

Jei žiūrėsime į rungtynes, mes gynyboje buvome labai geri, mums viskas buvo gerai net ir tada, kai leisdavome varžovams įmesti pigius tašką. Mes vis tiek gerai palaikome „Panath“ ekipą jų toliau.

Gaila, kad mes puolime buvome tiesiog labai prasti. Taip, kaip mes puolime judinome sprendimus… Nors tada, kai judinome, mes atradome, bet po to nepataikėme. Mūsų puolimas prieš susikeitimo gynybą, prieš kurią mes treniruomės kiekvieną dieną… Mes buvome per statiški.

Tai – klasikinė situacija. Kai tampa sudėtingesnė, mes bandome daryti dalykus savaip. Tai – skaudi situacija, be klausimų. Turime kilti atsispirti ir pakilti.

Dar kartą – džiaugiuosi dėl savo žaidėjų ir esu jiems dėkingas. Jie atvedė „Fenerbahce“ į didžiausią sceną. Be klausimų, kad šis pralaimėjimas skaudus, bet reikės pakilti į viršų“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Šaro auklėtiniai mačą pradėjo 0:12 atkarpą, o po to trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje (praktiškai 5 žaidimo minutes – red.)„Fenerbahce“ nepelnė taškų ir pralaimėjo atkarpą (0:8).

Be to, „Fenerbahce“ per pirmąjį ketvirčio 5,5 minutės nebuvo pelno taškų, o trečiojo kėlinio pabaigoje iki pat vidurinio ketvirtojo kėlinio (per 8 minutes žaidimo laiko – red.) lietuvio auklėtiniai buvo pelnę vos 2 tašką.

Ar gali būti taip, „Fenerbahce“ galutinai krito dėl to, jog Šaro auklėtiniai gali būti didelės patirties finalo ketvertuose?

„Klausykite, kai mes pažiūrime į situaciją, dėl kurios mes pralaimėjome tokias rungtynes… nėra vienos priežasties. Mes nebuvome patys geriausi gynyboje, bet buvome pakankamai geri ir jos būtų užtekę laimėti.

Rungtynių metu gynybos skaičiai nebuvo blogi, mes diskutavome apie gynybos keitimą, bet skaičiai pikenrolo gynyboje buvo nerealūs.

Kalbant apie įvairias „Panathinaikos“ variacijas, tarp kurių yra Kendrickas Nunnas ir Mathiasas Lessort'as, M.Lessort'as ir Kostas Sloukas… Mes gerai gynėmės prieš juos.

Bet mes dabar visiškai kalbėti apie pusę. Šios rungtynės priminė ketvirtąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes ​​prieš Monako ekipą. Situacija tapo sudėtinga ir mes pasistengėme nejudinti kamuolio…daug kamuolio varymosi, mes nežinojome to, kaip išnaudoti susikeitimų gynybą“, – apie prastesnes atkarpas rungtynių metu kalbėjo Šaras.

Primename, kad Šaras jau ketvirtą kartą su savo treniruojamomis komandomis nepateko į Eurolygos finalą.

2017-18 m. sezone Šaras ir jo treniruojamas „Žalgiris“ Eurolygoje užėmė 3 vietą, 2020-2021 m. lietuvio treniruojama „Barcelona“ krito Eurolygos finale, 2021-2022 m. lietuvio treniruotas Katalonijos klubas pasidabino bronzos medaliais, o 2022-2023 m. Kaune vykusiame finalo ketverte „Barca“ liko ketvirta.

Šaras įvertino dar vieną nesėkmingą finalą ketverte ir nustūmė mintis apie prastesnį „Fenerbahce“ žaidėjų pajėgumą.

„Nežinau, kodėl jūs šitų vyrukų nevadinate superžvaigždėmis. Mes labai geriausios klasės žaidėjus. Aš žinojau, kad „Fenerbahce“ buvo gabi patekti į finalo ketvertą ir laimėti titulą. Tuo net neabejoju.

Tai tragedija, kad mes pralaimėjome. antrą kartą, kai tu patenki į finalo ketvertą, tu esi per dvejas rungtynes ​​nuo titulo ir esi itin arti jo.

Mes labai pasižiūrėti į save, mes nesužaidėme savo specialiai rungtynių… Man nesvarbūs kiti metai. Man svarbiausia – dabartis. Kaip komandos treneriui, turint vadovas, mes žiūrime į toliau, bandome priimti atitinkamus sprendimus ir jie visą ateitį.

„Berlyne laimėti buvo puiki galimybė“. Gaila, bet mūsų sezonas Eurolygoje – baigtas“, – sakė Šaras.

Prieš rungtynes ​​prie „Uber“ arenos įvyko konfliktas, kurio epicentras atsidūrė „Fenerbahce“ ir „Panathinaikos“ sirgaliai, o vėliau sėkmingos rungtynės buvo pavėlintos kone 30 minučių.

Kaip tai vertina Šaras?

„Tai pavėlino rungtynes ​​abejoms komandoms. Akivaizdu, kad tai buvo netikėtai prasta situacija. Tokiame lygyje tokių dalykų negali būti, bet mes negalime naudoti tai pasiteisinimo.

„Pao“ komandos rungtynės taip pat buvo pavėlintos. Jie su tuo irgi kentėjo, bet „Panathinaikos“ į gerai išėjo geresni, bet tai gyvenimas. Jei būtumėte pasakę, kad Eurolygoje rungtynes ​​pavėlintų, o lauktų sirgalių… Bet nėra taip, kad mes sėdime čia ir skųsimės“, – spaudos konferenciją baigė Š.Jasikevičius.

Daugiau naujienų skaitykite čia.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -