Kauno miesto savivaldybė Vasaros skaityklos Kauno parkuose pradeda naujus

0


Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka pradeda naują skaityklų Kauno miesto parkuose veikia. Šią vasarą skaitytojų vėl lauks trys bibliotekos vasaros ambasados ​​– jos įkurtos Dainavos, Kalniečių ir Santarvės parkuose. Šiose skaityklose iki pat rudens bus galima skaityti ir skolintis knygas, vartyti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, dalyvauti renginiuose ir edukacijose.

Pirmoji skaitykla Dainavos parke atsivers jau šį trečiadienį, gegužės 29 d. Čia 18 val. vyks dainų autoriaus ir atlikėjo, aktoriaus, dramaturgo ir režisieriaus Justo Tertelio akustinis koncertas. Skaityklos, kaip ir pernai, lankytojai kviečiami ieškoti šalia tvenkinio.

Birželio 5 d. atsidarys trečią rodo skaičiuosianti Kalniečių parko skaitykla. Šią progą biblioteka kviečia paminėti su trenksmu – susipažinti su afrikietiškais būgnais ir jais pagroti. Renginyje, kuris prasidės 18 val., dalyvausiantis perkusininkas Gediminas Mačiulskis pristato šiuos instrumentus ir pakvies kartu sukurti bendrą šimto bugnų ritmą. Kalniečių parko skaityklos vieta – netoli lauko treniruoklių aikštyno ir tvenkinio.

Naujovė šiemet – skaitykla Santarvės parke, Šilainiuose. Ji pradėjo birželio 12 d. Atidarymo šventė vyks 18 val., o jos metu laukia „Teatriuko“ koncertas visai šeimai „Gražiausi lietuviški eilėraščiai ir muzikiniai žaidimai mažiems ir dideliems“. Skaityklos vieta – šalia pagrindinio įėjimo į parką.

Skaityklos Dainavos, Kalniečių ir Santarvės parkuose veiks visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos. Jose bus galima skaityti ir skolintis knygas, pavartyti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, dalyvauti renginiuose ir edukacijose. Skaityklos vyks knygų pristatymai bei susitikimai su rašytojais vaikams ir suaugusiems, koncertai, pasidainavimai, pasišokimai, kūrybinės dirbtuvės ir edukacijos įvairaus amžiaus lankytojams. Naudojimasis skaityklų paslaugomis ir visi jose vykstantys renginiai – nemokami.

Vasaros skaityklos parke galima miestiečiams gauti kokybiškas kultūros paslaugas ne tik Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos skyrius ir padalinių patalpose, bet ir viešose miesto erdvėse. Tokios vasaros bibliotekos kauniečių mėgstamos ir noriai lankomos. šiais metais skaityklos buvo įkurtos Dainavos, Kalniečių ir Santakos parkuose, jose per apsilankė beveik 23 tūkst. žmonių, suorganizuoti 59 renginiai, sulaukę 3,5 tūkst. lankytojų.

Skaityklų parkuose įrengimą organizuoja Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka. Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Dainavos, Eigulių ir Šilainių seniūnijos, Kauno kultūros centras.

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacijaSource link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -