darbuotojai pasigenda poilsio erdvių, teikia pirmenybę darbui arčiau namų – Kas vyksta Kaune

0


Kone pusė biuruose dirbančių šalies didmiesčių gyventojų sako, kad jiems labai svarbu, jog darbo vieta būtų netoli namų. Tuo metu ketvirtadalis dirba privačiame sektoriuje ir beveik trečdalis viešojo sektoriaus darbuotojų teigia biure pasigendantys poilsio erdvių, atskleidę Turto bankojuota apklausa.

Tyrimo duomenimis, dirbantieji Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos biuruose labiausiai vertina, kad jų darbovietė yra netoli namų. Kaip svarbiausią privatumą tai nurodė62 proc. privačiose įmonėse dirbančių žmonių ir 49 proc. apklaustųjų, dirbančių viešojo sektoriaus biuruose.

Tarp įvardintų svarbiausių privalumų – taip pat nemokamas automobilių parkingas, kuris aktualesnis privačiame sektoriuje dirba respondentams. Trečias iš labiausiai vertinamų aspektų, kurį nurodė trečdalis visų respondentų, yra estetiška vietos darbo aplinka ir patogūs darbo baldai.

Apklausa taip pat atskleidė, kad vis mažiau darbuotojų prioritetą teikia asmeniniam darbo kabinetui. Norą dirbti atskirai nuo kitų komandų narių tyrimo metu išreiškė kiek mažiau nei trečdalis respondentų nuo 26 iki 35 metų.

Pasiteiravus, ką respondentai labiau vertina ir ko savo darbovietėje pasigenda, dauguma jų teigė, jog norėtų, kad darbo vieta būtų arčiau namų.

Tuo metu penktas biudžetinėse įstaigose dirbančių darbuotojų nurodė, kad biure daugiausia pasigenda persirengimo kambarių ir dušų. Tokia pat respondentų dalis biure sakė pasigendantys ir modernios, patogios virtuvės.

Dar beveik ketvirtadalis tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus darbuotojų, kurių svarbiausias trūkumas laiko pastato nusidėvėjimą.

Todėl kaip didžiausių privalumų jie įvardijo tai, kad biuras būtų naujame arba atnaujintame pastate. Panaši darbuotojų dalis vienu daugiausia erzinančių dalykų biure įvardijo nepatogius darbo baldus.

Turto banko inicijuotą apklausą Rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“.Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -